O firmie

  • Firma Hendukol powstała w 1967 r.    Jesteśmy trzypokoleniową firmą rodzinną z polskim kapitałem. Zajmujemy się produkcją wszelkich gazów technicznych, spożywczych, spawalniczych i niektórych medycznych, wśród których znajdziemy tlen, argon, dwutlenek węgla azot, a także mieszaniny tych gazów w dowolnym składzie procentowym.
    Oprócz sprzedaży gazów Hendukol oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie systemów magazynowania i rozprowadzania gazów. Klienci naszej firmy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i technologiczne w zakresie zastosowania gazów. Do firmy należy także okręgowa stacja kontroli pojazdów Hendukol Bis.

Nasze osiągnięcia

  • Jesteśmy jednym z założycieli i jednocześnie członkiem SPOGAT Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Polskich Producentów i Dystrybutorów Gazów Technicznych.

  • Celem strategicznym jest systematyczny rozwój poprzez wzrost jakości świadczonych usług zgodnych z wymaganiami klienta. W 2012 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001 : 2008 i wdrażamy HACCP.

  • Nasze gazy dla przemysłu spożywczego spełniają wymagania odpowiednich przepisów: np. Dyrektywy 96/77/WE w sprawie dodatków do żywności w krajach UE i wytycznymi FDA w Stanach Zjednoczonych.

  • Współpracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami reprezentującymi takie branże jak: przemysł hutniczy, branżę zakładów konstrukcji stalowych, przemysł samochodowy, chemiczny i spożywczy. Dostarczamy gazy do pubów, restauracji, klubów i dyskotek. Posiadamy szeroką ofert dla zakładów mięsnych. Naszymi odbiorcami są elektrownie i elektrociepłownie oraz kopalnie. Dostarczamy gazy także do firm zajmujących się środkami transportu i instytutów naukowo-badawczych.

  • Skontaktuj się w sprawie oferty